Uitslagen wedstrijden PSV Jan van Amstel

Logo_PSV_jan van amstel

In Den Dungen zijn het weekend van 4- en 5 november de selecties voor het springen van de pony’s van start gegaan.

Hieronder de uitslagen van deze wedstrijd:

Categorie A/B klasse B:

  • 6e Floor van Lent met Rico.

Categorie D/E klassse B:

  • 5e Isa Raaijmakers met Jacor de Baugy Z,
  • 7e Maike van de Ven met Oatfield Rosie,
  • 16e Milou Verhoeven met Maxime,
  • 20e Kaily van Kaathoven met Esprit
  • 21e Iza Groenendaal met Caprice
  • 23e Milou Verhoeven met Amber
  • 25e Janne van de Broek met Roos van de Leliaard.

Categorie D/E klasse L:

  • 1e Esmee van Oers met Odessa
  • 5e Eline Smits met Rieboy
  • 11e Iris van de Ven met Olijfje van de Leliaard.

Categorie D/E klasse M:

  • 7e Mathijs Toelen met Ducati
  • 10e Ainara Fernandez Parilo met Calipso.

PSV Jan van Amstel Schijndel

In Den Dungen kwamen afgelopen weekend 11 en 12 november de paarden aan de beurt in de dressuurring voor hun tweede selectiewedstrijd van dit seizoen.  

Hieronder de uitslagen van deze wedstrijd:

Klasse B:

  • 1e Anique Timmermans met Paradise
  • 14e Britt van Veghel met Go to Date.

Klasse L1:

  • 9e Monique de Vaan met Educo.
  • 10e Anique Timmermans met Calandro

Klasse Z2:

  • 6e Wendy van de Logt met Giacomo B.

Eveneens afgelopen weekend werd in Boxtel de 2e selectiewedstrijd dressuur voor de pony’s verreden.

Hieronder de uitslagen:

Categorie C Klasse B:

  • 8e Indy Kastelijn met Meggie

Categorie D/E Klasse L2:

  • 3e Anneke Pijnenburg met Zeuss du Vi,
  • 5e Isa Raaijmakers met Jacor de Baugy Z.

Categorie D/E Klasse M2:

  • 2e Noa van Rijbroek met VRBGroup’s Dynamic,
  • 8e Mickey de Vaan met Nearco V,
  • 13e Minne Pijnenburg met Jewel

Categorie D/E Klasse Z2:

  • 4e Noa van Rijbroek met VRBGroup’s Black Magic

Dan organiseerde PSV Jan van Amstel op zondag 12 november zelf ook nog een mooie springwedstrijd voor pony’s in Pension- en Handelsstal de Molenheide. Hierbij kwamen eveneens meerdere Schijndelse ruiters en amazones aan de start en niet zonder mooie resultaten.

Hieronder de uitslagen van onze springwedstrijd:

Categorie A/B Klasse B:

  • 2e Floor van Lent met Rico

Categorie D/E Klasse B:

  • 1e Janne van de Broek met Roos van de Leliaard
  • 2e Maike van de Ven met Oatfield Rosie
  • 5e Milou Verhoeven met Amber
  • 10e Kaily van Kaathoven met Esprit
  • 12e Melanie Verhagen met Ladydream
  • 13e Milou Verhoeven met Maxime
  • 15e Iza Groenendaal met Caprice

Categorie D/E Klasse L:

  • 2e Iris van de Ven met Olijfje van de Leliaard
  • 4e Eline Smits met Rieboy
  • 8e Esmee van Oers met Odessa

Categorie D/E Klasse M:

  • 1e Mathijs Toelen met Ducati




Boekenlegger op de permalink.

Reacties gesloten